Mistr provozního střediska

Co vás čeká

Odborná realizace při vedení stavebních zakázek společnosti dle pokynů nadřízeného pracovníka
Zajištění bezpečnosti práce na pracovišti – provádění každodenních školení podřízených zaměstnanců
Dodržování technologických postupů stanovených nadřízeným pracovníkem na konkrétní zakázce
Kontrola pracovní doby podřízených pracovníků, vedení evidence svých podřízených a každý měsíc předávání podkladů k dalšímu zpracování referentce výroby
V případě nepřítomnosti stavbyvedoucího nebo asistenta převzetí jejich povinnosti

Místo pracoviště: dle potřeb jednotlivých staveb v ČR

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Středoškolské vzdělání nebo výuční list ve stavebním oboru
Zkušenosti s vedením zaměstnanců
Organizační schopnosti
Samostatnost a systematičnost
Odolnost vůči stresu
Komunikace se stavbyvedoucím

Výhodou bude, pokud budete umět

Praxe v železničním oboru výhodou

Co vám můžeme nabídnout

Služební automobil
Služební počítač a mobilní telefon
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Možnost profesního růstu
Zázemí stabilní společnosti
5 týdnů dovolené
Prémie a odměny
Zvýhodněné tarify mobilního operátora pro rodinné příslušníky (po 6 měsících u společnosti)
Multisport karta
Příspěvek na penzijní připojištění (po roce u společnosti)
Dorovnání nemocenské do výše základní mzdy po dobu 3 měsíců (po roce u společnosti)
Bonus za přivedení nového zaměstnance
Zvýhodněný nákup nového automobilu
Stravenkový paušál
Příplatek nad rámec zákona za práci o sobotách a nedělích
Příplatek nad rámec zákona za práci ve svátek
Odměna za zaškolení zaměstnanců